Porsche Connect — Twój cyfrowy pilot.
Porsche Connect — Twój cyfrowy pilot.

Droga. Styl jazdy. Radość. To wszystko, co liczy się za kierownicą samochodu sportowego. Ty czerpiesz maksymalną przyjemność z prowadzenia, a Porsche Connect – interfejs łączący Cię z Twoim Porsche – zajmuje się całą resztą. Ten cyfrowy pilot, dostępny w Twoim smartfonie oraz w samochodzie, zapewnia wsparcie nie tylko w trakcie jazdy, ale i podczas przygotowań do podróży, a nawet po zaparkowaniu auta.

Dzięki przekazywaniu informacji w czasie rzeczywistym i bezprzewodowemu połączeniu z internetem Porsche Connect łączy świat rzeczywisty z cyfrowym. A przy tym zapewnia niezrównaną radość z jazdy.

Planer ładowania — dla nieprzerwanej radości z jazdy.

Planer ładowania oblicza dla Ciebie i Twojego Porsche Taycan najszybszą trasę z uwzględnieniem postojów wymaganych na ładowanie – i to w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje do tego aktualne informacje o ruchu drogowym oraz pozostały zasięg. Ty nie musisz się już niczym martwić.

Porsche Connect — Twój cyfrowy pilot.Porsche Connect — Twój cyfrowy pilot.Porsche Connect — Twój cyfrowy pilot.

Oferta Porsche Connect różni się w zależności od modelu i dostępności w danym kraju. Informacje zawarte na tej stronie mają na celu przedstawienie ogólnego przeglądu. Aby sprawdzić dostępność usługi w swoim samochodzie, należy zalogować się w sklepie Connect Store, korzystając ze swojego identyfikatora Porsche ID.

Funkcje

Nawigacja i mapa satelitarna — zawsze najszybsza droga do celu.
Nawigacja i mapa satelitarna — zawsze najszybsza droga do celu.
Teraz możesz na bieżąco reagować na zmiany natężenia ruchu drogowego. Wygodna obsługa głosowa dostarczy Ci informacje na temat uaktualnień trasy, ruchu drogowego i korków. Pozwoli Ci to dojechać do celu bez niepotrzebnego stresu¹.
¹W zależności od przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach usługa „Mapy satelitarne” w poruszającym się samochodzie może być dostępna całkowicie albo tylko częściowo; może także być dostępna wyłącznie podczas postoju samochodu.
Aplikacja Porsche Connect — wszystko w jednym miejscu.
Aplikacja Porsche Connect — wszystko w jednym miejscu.
Wszystko, czego potrzebujesz, masz zawsze pod ręką. Dzięki aplikacji Porsche Connect możesz przy użyciu smartfona zdalnie kontrolować różne informacje na temat samochodu, a nawet sterować klimatyzacją¹, blokadą drzwi i wieloma innymi funkcjami.
¹Ta usługa jest dostępna tylko dla modeli E-Hybrid i BEV.
Asystent głosowy Porsche — i masz pełną kontrolę.
Asystent głosowy Porsche — i masz pełną kontrolę.
Wystarczy kilka prostych komend głosowych. Chcesz podczas jazdy zmienić trasę? Uzyskać aktualne informacje o pogodzie? A może ustawić klimatyzację na idealną temperaturę? Twój sportowy samochód zrobi to za Ciebie¹.
¹Usługa Voice Pilot jest dostępna w języku niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim i hiszpańskim. Aby móc używać usługi Voice Pilot w wymienionych językach, należy ustawić dany język w systemie Porsche Communication Management (PCM).
Funkcja Finder — wszystkie cele podróży, wszystkie informacje.
Funkcja Finder — wszystkie cele podróży, wszystkie informacje.
Nie ma takiego miejsca w okolicy, którego nie udałoby Ci się znaleźć. Za pomocą systemu Porsche Communication Management możesz z łatwością wyszukiwać restauracje wraz z ich ocenami, znajdować stacje paliw wraz z informacjami o cenach, a także parkingi dysponujące wolnymi miejscami. A wszystko przy użyciu punktów docelowych z internetu i bazy danych nawigacji.
Strumieniuj muzykę z wbudowaną usługą Apple Music.
Strumieniuj muzykę z wbudowaną usługą Apple Music.
Wystarczy dotknąć ikony Apple Music na wyświetlaczu ekranu dotykowego Taycana, aby streamować 50 milionów utworów bez reklam, playlisty na każdy nastrój oraz przeboje dnia ze światowych kanałów nadających na żywo dzięki bezpłatnemu pakietowi danych na strumieniowanie muzyki w samochodzie. Możesz nawet tworzyć własne stacje na podstawie dowolnego utworu odtwarzanego w radio podczas podróży. Nowi właściciele otrzymują do 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do Apple Music.
Image courtesy of !K7 Music.
Wymagana subskrypcja Apple Music. Zawiera bezpłatny pakiet danych na strumieniowanie muzyki w samochodzie na okres trzech lat. 

Inne funkcje

Te funkcje to tylko mały wybór wszystkich funkcji i usług oferowanych przez Porsche Connect¹´². Zestawienie wszystkich funkcji dostępnych dla Twojego samochodu znajdziesz w sklepie Porsche Connect Store.

Odkryj sklep Connect Store

¹Podstawą Porsche Connect jest moduł telefoniczny LTE. Posiada czytnik kart SIM zapewniający wysoki komfort obsługi i zoptymalizowane połączenie danych. W niektórych krajach występuje również zintegrowana karta SIM obsługująca LTE z wolumenem danych.
²Oferta Porsche Connect różni się w zależności od modelu i dostępności w danym kraju. Informacje zawarte na tej stronie mają na celu przedstawienie ogólnego przeglądu. Aby sprawdzić dostępność usługi w swoim samochodzie, należy zalogować się w sklepie Connect Store, korzystając ze swojego identyfikatora Porsche ID.

Porsche Connect na co dzień

Towarzyszymy pomysłodawcy festiwalu, artystce i przedsiębiorcy w ich zwykłym dniu. A oni opowiadają, w jaki sposób Porsche Connect ułatwia im codzienne życie.

Nowe drogi na wyspie Sylt.
Omijając korki Berlina.
Krótka wycieczka po Rudawach.

Oto jak działa Porsche Connect

1. Zarejestruj się
Aby korzystać z Porsche Connect, konieczny jest identyfikator Porsche ID — Twój klucz do cyfrowego świata Porsche. W przypadku zakupu samochodu Porsche u dealera otrzymasz automatycznie wiadomość e-mail z identyfikatorem Porsche ID oraz odpowiednim linkiem do rejestracji w portalu My Porsche. Jeżeli nie przyjdzie żadna wiadomość e-mail w celu rejestracji, skontaktuj się ze swoim Partnerem Porsche. W każdym innym przypadku należy zarejestrować się bezpośrednio w portalu My Porsche.
2. Aktywuj usługi
W portalu My Porsche można aktywować poszczególne usługi bądź zakupić je po upływie okresu promocyjnego. Na stronie startowej portalu My Porsche wyświetla się 8-znakowy kod parowania, który jest potrzebny do korzystania z usług Porsche Connect w samochodzie. Warunkiem korzystania z usług Porsche Connect jest nawiązanie połączenia internetowego w samochodzie. Szczegółowe informacje i instrukcje znajdują się w obszarze Pomoc w sklepie Porsche Connect Store.
3. Korzystaj z usług
Następnie przy użyciu identyfikatora Porsche ID można połączyć samochód ze smartfonem. Aplikacja Porsche Connect zapewnia również dostęp do usług Connect w smartfonie. Dzięki temu można korzystać z usług i funkcji w ramach Porsche Connect bezpośrednio w systemie PCM lub przy użyciu smartfonu. Ponadto można korzystać z portalu My Porsche i konfigurować oraz kontrolować usługi na komputerze lub urządzeniach mobilnych.
Masz więcej pytań?
Dalsze informacje na temat dostępności usług oraz odpowiedzi na pytania klientów dotyczące rejestracji i aktywacji usług Porsche Connect w samochodzie znajdują się w sklepie Porsche Connect Store.

Porsche Connect Store

Dostępność w posiadanym samochodzie Porsche

Funkcja Porsche Connect jest dostępna do różnych modeli Porsche od roku modelowego 2017: Funkcja nie obejmuje modelu Macan Turbo. Dalsze informacje na temat posiadanego modelu można znaleźć w sklepie Porsche Connect Store. Wystarczy kliknąć dany model samochodu.